Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu 

Galeria zdjęć

Strona główna

Patron Szkoły

Aktualności

O Szkole 

Kontakt

Wyniki
Finału IV Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”
12.04.2018 roku

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Kamil Wesołowski

ZS RCKU w Przemystce

2

Martyna Kołodziej

ZS CKR w Bydgoszczy

3

Bartłomiej Lewicki

CKZiU w Brodnicy

4

Jakub Baczewski

ZS CKR w Marianowie

5

Kazimierz Skowroński

ZS CKR w Bydgoszczy

6

Marcin Szamborski

ZS CKR w Janowie

7

Daniel Staniaszek

ZS CKR w Zduńskiej Dąbrowie

8

Dawid Nenczak

ZS RCKU w Przemystce

9

Kamil Gardocki

ZS CKR w Marianowie

10

Szymon Gwizdała

ZS LiA w Tucholi

11

Marcin Januszewski

ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie

12

Marcin Przeczewski

ZS nr 3 w Rypinie

13

Kacper Kucharczuk

ZS CKR w Kamieniu Małym

14

Kamil Mastalerz

ZS CKR w Marianowie

15

Jakub Kaniewski

ZSP w Samostrzelu

16

Marcin Borkowski

ZS CKR w Kowalu

17

Daniel Cichoński

ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie

18

Szymon Milewski

ZS CKR w Studzieńcu

 

 

Wszystkim Finalistom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

 

 

Miejsce:

Auditorium Novum
Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
Campus przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-789 Bydgoszcz (Fordon)

 

8.30 – 9.00 Rejestracja uczestników finału (hol Auditorium Novum)

9.15 – 9.45 Aula Auditorium Novum

Oficjalne rozpoczęcie i powitanie przybyłych finalistów przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

10.00 – 12.30 Część Konkursowa

13.00 Uroczysta ceremonia finału konkursu

ogłoszenia wyników i wręczenie nagród

Ok. 15.00 Obiad

 

 

Komunikat

III Etap
IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu
„INDEKS DLA ROLNIKA”
odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku
na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym
im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy

 

Temat prezentacji:

Soja – walory i zagrożenia w produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Uczestnicy III Etapu Konkursu „INDEKS DLA ROLNIKA” proszeni są o przygotowanie 15 minutowej prezentacja multimedialnej w programie PowerPoint na powyższy temat. Po jej przedstawieniu będę poproszeni o odpowiedź na pytania Komisji Konkursowej z zakresu tematu prezentacji.

Uwaga! Uprasza się o przestrzeganie ram czasowych. Ze względów organizacyjnych każdy prelegent będzie mógł przedstawić swoją prezentację tylko i wyłącznie w czasie 15 minut.

Organizatorzy Finału Konkursu „Indeks dla Rolnika” zwracają się z prośba do uczestników Finału o przesłanie swoich prezentacji w nieprzekraczalnym terminie do 08.04.2018 na adres e-mail: piotr.prus@utp.edu.pl

Organizatorzy zwracają się również z prośbą o przesłanie na powyższy adres e-mail składu osobowego zespołu reprezentującego szkołę, który przyjedzie na finał (imię i nazwisko finalisty/ów oraz opiekuna).

Szczegółowy program Finału Konkursu przedstawiony zostanie w późniejszym czasie na stronach organizatorów.

Organizatorzy

 

 

Lista zwycięzców
II etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”
Stary Brześć – 5 grudnia 2017r.

 

I

Marcin Szymborski

ZS CKR w Janowie

II

Marcin Przeczewski
Szymon Milewski

ZS nr 3 w Rypinie
ZS CKR w Studzieńcu

III

Kazimierz Skowroński

ZS CKR w Bydgoszczy

IV

Kacper Kucharczyk
Bartłomiej Lewicki

ZS CKR w Kamieniu Małym
CKZiU w Brodnicy

V

Kamil Gardocki
Martyna Kołodziej
Szymon Gwizdała

ZS CKR w Marianowie
ZS CKR w Bydgoszczy
ZS LiA w Tucholi

VI

Marcin Januszewski
Adam Ziółkowski
Kamil Wesołowski

ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie
ZS CKR w Kowalu
ZS RCKU w Przemystce

VII

Kamil Mastalerz
Daniel Cichoński

ZS CKR w Marianowie
ZS Agro-Ekonomicznych w Karolewie

VIII

Jakub Baczewski
Marcin Borkowski
Jakub Kaniewski
Daniel Staniaszek
Dawid Nenczak

ZS CKR w Marianowie
ZS CKR w Kowalu
ZSP w Samostrzelu
ZS CKR w Zduńskiej Dąbrowie
ZS RCKU w Przemystce

 

 

Wszystkim Uczestnikom Gratulujemy!!!
Finał Konkursu odbędzie się 12.04.2018 roku
w siedzibie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

(szczegóły finału zostaną podane w późniejszym terminie)


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Organizatorzy

 

Szkoły zgłoszone do Konkursu

 

1.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie

2.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie

3.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie

4.

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie

5.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie

6.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym

7.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu

8.

Zespół Szkół nr 3 w Rypinie

9.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy

10.

Technikum nr 2 w Chojnicach

11.

Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi

12.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

13.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach

14.

Zespół Szkół nr 2 Golub-Dobrzyń

15.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu

16.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu

17.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu

18.

Zespół Szkół Rolniczych w Grudziądzu

19.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie

20.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie

21

Centrum Kształcenia Rolniczego Zespół Szkół w Starym Lubiejewie

22.

Zespół Szkół Informatycznych Technikum Weterynarii w Słupsku

23.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie

24.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce

25.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu

 

 

 

Pliki do pobrania 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZA SZKOŁA W SIECI

© 2018 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej. Wszystkie prawa zastrzeżona.

DANE SZKOŁY

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu 

87-880 Brześć Kujawski

tel/fax  (054) 252 12 25

e-mail:  starybrzesc@interia.pl

NIP: 888 10 41 864

RODO

Polityka prywatności