Regulamin konkursu Indeks dla Rolnika

Finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „INDEKS DLA ROLNIKA” odbędzie się 30 marca 2023 roku na Politechnice Bydgoskiej im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.Temat prezentacji: Możliwości ograniczenia emisji gazów cieplarnianych z produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Uczestnicy III Etapu Konkursu „INDEKS DLA ROLNIKA” proszeni są o przygotowanie 15 minutowej prezentacja multimedialnej w programie PowerPoint na powyższy temat. Po jej przedstawieniu będą poproszeni o odpowiedź na pytania Komisji Konkursowej z zakresu tematu prezentacji.Uwaga! Komisje Konkursowe proszą o przestrzeganie ram czasowych. Ze względów organizacyjnych każdy prelegent będzie mógł przedstawić swoją prezentację tylko i wyłącznie w czasie 15 minut.Organizatorzy Finału Konkursu „Indeks dla Rolnika” zwracają się z prośba do uczestników Finału o przesłanie swoich prezentacji w nieprzekraczalnym terminie do 23.03.2023 na adres e-mail: piotr.prus@pbs.edu.pl (załączony plik nie może być większy niż 5 MB).Organizatorzy, zwracają się również z prośbą o przesłanie na powyższy adres e-mail składu osobowego zespołu reprezentującego szkołę, który przyjedzie na finał (imię i nazwisko finalisty/ów oraz opiekuna).

Finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”

Program Finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”

30.03.2023r. (Czwartek)

Miejsce: Audytorium Novum  Politechniki Bydgoskiej im. J.J. Śniadeckich Kampus przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-789 Bydgoszcz (Fordon)

8.30-9.00

Rejestracja uczestników finału (hol Audytorium Novum)        

9.00-9.30  

Aula Audytorium NovumOficjalne rozpoczęcie i powitanie Finalistów przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej  

 9.45-12.30  

Część Konkursowa Komisje Konkursowe – prezentacje Uczestników Finału

13.30

Gala Finału Konkursu - Aula Audytorium NovumOficjalne powitanie przybyłych Finalistów i Gości przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej

13.40

Wykład Pana Marcina Wrońskiego Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa „Działania KOWR na rzecz nowoczesnego rolnictwa”

14.20

Ogłoszenie wyników finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu  „Indeks dla Rolnika”

Kontakt

Galeria zdjęć

O Szkole 

Patron Szkoły

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu 

Strona główna

Deklaracja dostępności

Polityka prywatności

RODO

DANE SZKOŁY

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu 

87-880 Brześć Kujawski

tel/fax  (054) 252 12 25

tel. kom. +48 516 069 080

e-mail:  starybrzesc@interia.pl kontakt@starybrzesc.pl

NIP: 888 10 41 864
 
 
 
 

NASZA SZKOŁA W SIECI

© 2018 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej. Wszystkie prawa zastrzeżone.